Pakalpojumi

Profesionāli kravu pārvadājumi ir mūsu ikdienas bizness.
Kā starptautiska loģistikas kompānija, saviem klientiem mēs piedāvājam pasaules līmeņa jūras, gaisa, kā arī sauszemes kravu transportu.

Pateicoties plašo pakalpojumu klāstam un mūsu kompetencei, mēs esam gatavi uzņemties atbildību par jebkādas sarežģītības projektiem gan loģistikas, gan pārvadājumu jomā.

Mūsu transporta līdzekļi ir ceļā priekš Jums visā Eiropā!

Lai iegūtu papildus informāciju, spiediet šeit.

Gan gaisa, gan ari juras transporta pieprasījums turpina pieaugt. Rīga, kā ostas pilsēta, ar savu izdevīgo atrašanās vietu jūras transporta organizēšanai, paver lieliskas iespējas uz Baltijas un Krievijas tirgiem. Gaisa kravas tiek sūtītas no mūsu Lidostas Rīga (RIX).

Lai arī kuru transportēšanas veidu Jūs izvēlētos, mēs esam gatavi uzņemties atbildību kā Jūsu importa un eksporta aģents.

Mūsu rīcībā ir ne tikai lieliskas biroja telpas, bet arī ļoti moderna un plaša noliktava. Citas uzglabāšanas vietas atrodas tiešā tuvumā.

Mēs esam gatavi piedāvāt saviem klientiem optimālu loģistikas pakalpojumu klāstu, kas ietver sevī sauszemes, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, kā arī noliktavas pakalpojumus.

RIX piedāvā, bet Jūs – lietojat!

 

RIX Logistics

 

RIX piedāvā saviem klientiem optimālu loģistikas pakalpojumu klāstu, kas ietver sevī sauszemes, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, kā arī noliktavas pakalpojumus.

Mūsu darba laiki

 

Pirmdienās  9:00 - 18:00
Otrdienās 9:00 - 18:00
Trešdienās  9:00 - 18:00
Ceturtdienās 9:00 - 18:00
Piektdienās  9:00 - 18:00
Sestdienās  brīvs
Svētdienās  brīvs

 

Informācija

 

⇨ Lejupielādes ⇨ Serviss
⇨ Mūsu komanda ⇨ Pakalpojumi
⇨ Kā mūs atrast ⇨ Par Mums
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ⇨ Partneri 

Mūsu kontakti

 

RIX LOGISTICS

 

RIX Sia

Adrese: Latvija, Rīga,
Rītausmas iela 23, LV 1058
Tālrunis: +371 67805665
Telefakss: +371 67805666
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

© 2019 RIX Logistics

                

RIX LOGISTICS